PS3 – PES 2015 3.41/3.55 Fix – Sorunsuz

Merhaba arkadaşlar, sizler için PS3 PES 2015 fixini bulup upload ettim. Bu fix kırık (jailbreak) PS3ler içindir lütfen orjinal yazılım kullananlar yüklemeyi bile denemesin, yapamazlar. İndirdiğiniz rar dosyasının içindeki dosyaları(aşağıda ss ile gösterdim) PS3ün HDD içinde bulunan oyun dosyalarıyla değiştirip PS3 ü yeniden başlatmanız gerekiyor. Daha sonra multiman aracılığıyla oyunu başlatıp oyunun zevkini çıkarabilirsiniz.

PES2015

download-button-orange

RAR ŞİFRESİ : cnrcnbz.com 

NOT : Eğer oyun KONAMI ekranından sonra siyah ekranda kalırsa, kumandanızın ortasındaki PS tuşu ile oyundan çık seçeneğine tıklayıp, ana menüden oyunu tekrar açın. Yüklendiğini farkedeceksiniz. İyi oyunlar! 🙂

 

Caner Canbaz

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü'nden 2018 yılında mezun oldum. Profesyonel olarak yazılım geliştirici pozisyonunda çalışıyorum.

6 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • bu fix çalışmıyor eğer çalışıyorsa nasıl yaptıgınız ve multimanda oyun seçeneklerinden neleri seçtiğinizi soylermisiniz

    • Hocam oncelikle merhabalar, fix calisiyor, multiman yerine IRISMAN kullanmalisiniz ve BD-ROM tarzi bir secenek gordugunuz zaman onu kaldirarak denemelisiniz. Tesekkurler

  • Merhaba dedikleriniz yaptım ancak benimkisi direk siyah ekrenda kalıyor oyunu açıyorum hiç bir tepki yok versiyon 3.55 fix olarak da verdiğiniz kurulu irasman kullanıyorum.

    • Merhabalar hocam, “Kare” tuşuna basarak ayarları değiştirdiniz mi? Direct Boot açık olmalı ve ilkinde açılmaz ise tekrar açın, ben öyle yapıyorum. Kolay gelsin.

Caner Canbaz

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü'nden 2018 yılında mezun oldum. Profesyonel olarak yazılım geliştirici pozisyonunda çalışıyorum.

Kategoriler

İletişim

Eğer bir konuda bana ulaşmak isterseniz, aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.